АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

230 m2 | 5 соби, изграден год. | Шифра #ДП 490

Опис на имотот

шифра ДП 490 - Се издава деловен простор во строг Центар на градот кај Малага, 230м2, океански простор на две нивоа, со една канцеларија и магацин, архива и техничка соба, можност за преграда на канцеларии, вселив

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: МИНИСТЕРСТВО ЗА ФИНАНСИИ
 • Површина: 230 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 929 пат/и
 • Огласот е објавен на 25.12.2017 11:12

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад