АБЦ ДОМ     Скопје, Дебар маало

1 eur   (0 eur/m2)

66 m2 | 3 соби, изграден 2009 год. | Шифра #2-4469

Опис на имотот

шифра 2-4469 - Се продава стан во Дебар Маало, 66м2, со три простории, на 1 кат Јужна ориентација, одлична локација, наместен со нов канцелариски мебел, со поглед на Партизанска
https://www.facebook.com/newabc.dom

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на: АПЧЕ
 • Површина: 66 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2009
 • Кат: 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 822 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.10.2017 14:06

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад