TROSOBEN STAN VO AERODROM     Скопје, Аеродром

74,000 eur   (841 eur/m2)

88 m2 | 3 соби, изграден 1990 год. | Шифра #3004

Опис на имотот


Se prodava trosoben stan od 88m2 vo Aerodrom so 2 spalni,pozadi zgradata na ONE.Stanot e na 2 kat od 16,so lift,2 terasi,podrum,orientacija severo-zapad.

Shifra 3004

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: TROSOBEN STAN VO AERODROM
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Pozadi zgradata na ONE
 • Површина: 88 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 2 / 16
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 949 пат/и
 • Огласот е објавен на 03.01.2018 09:02

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад