АБЦ ДОМ     Скопје, Хиподром

1 eur   (0 eur/m2)

75 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #4-3666

Опис на имотот

шифра 4/3101 - продавам стан во Хиподром, во близина на трговскиот центар, 75м2, со три спални, на 4 кат со лифт, комплетно и целосно реновиран, со можност за наместен со понов мебел, цена по договор, во одлична зграда, поволно

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Хиподром
 • Во близина на: трговскиот центар
 • Површина: 75 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: 4
 • Наместен: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 466 пат/и
 • Огласот е објавен на 18.04.2017 15:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад