с. Карбуница     Кичево,

3 eur   (0 eur/m2)

3600 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #13710

Опис на имотот

Кичево во атар на с.Карбуница (зелени пат) продавам ниви-1700м2 (КП-924), 750м2 (КП-662/2), дабова шума-1200м2 (КП-689), топтан или поединечно.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Земјоделско земјиште
 • Адреса: с. Карбуница
 • Град: Кичево
 • Населба:
 • Во близина на:
 • Површина: 3600 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 546 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.02.2018 11:58

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад