с. Карбуница     Кичево,

5 eur   (0 eur/m2)

700 m2 |  | Шифра #13709

Опис на имотот

Кичево во атар на с.Карбуница продавам плац за куќа / викендица - 700м2 со дворно место, одлична локација во село (КП-2205). Цената е за м2

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: с. Карбуница
  • Град: Кичево
  • Населба:
  • Во близина на:
  • Површина: 700 m2
  • Огласот е виден 469 пат/и
  • Огласот е објавен на 07.02.2018 11:58

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад