АБЦ ДОМ     Скопје, Козле

1 eur/месец   (0 eur/m2)

130 m2 | 5 соби, изграден год. | Шифра #9507

Опис на имотот

шифра 9507 - Се издава убаво уреден простор-кат од нова куќа во Козле во близина на Канела слаткарницата, 130м2, со три спални, и работна канцеларија, на 2 кат, со купатило и гостински тоалет, со централно парно, комплетно наместен со нов мебел, вселиво

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на:
 • Површина: 130 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 667 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.10.2017 12:32

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад