НОВ ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН КАЈ МЛЕЧЕН     Скопје, Тафталиџе 1

350 eur/месец   (6 eur/m2)

59 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #ИС 10006

Опис на имотот

Се издава стан во нова зграда во Тафталиџе 1 кај Млечен, со површина од 59 м2 на приземје.
Станот е комплетно наместен со нов мебел и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби и бања.
Станот е слободен од 1 април.

Цена: 350 еур месечно.

Шифра: ИС 10006

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: НОВ ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН КАЈ МЛЕЧЕН
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на: Млечен
 • Површина: 59 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 422 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.03.2017 17:11

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад