АБЦ ДОМ     Скопје, Дебар маало

1 eur   (0 eur/m2)

48 m2 | 2 соби, изграден 2016 год. | Шифра #1-3277

Опис на имотот

шифра 1-3277 - Се продава стан во Дебар Маало, новоградба, вселива за 1-2 месеци, уредна документација, на 2 кат со отворен поглед, со паркинг место

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на: Апче
 • Површина: 48 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2016
 • Кат: 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 789 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.10.2017 14:03

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад