Se izdava dvosoben stan vo Centar     Скопје, Центар

250 eur/месец   (4 eur/m2)

62 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #12640

Опис на имотот

Se izdava dvosoben stan od 62m2 so edna spalna soba vo Debar maalo. 071/236-009

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Se izdava dvosoben stan vo Centar
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: ministerstvo za odbrana
 • Површина: 62 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 4
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 851 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.01.2018 12:19

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад