ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН СО 2 ДВОРА ВО АЕРОДРОМ     Скопје, Аеродром

80,000 eur   (920 eur/m2)

87 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #ПС 8490

Опис на имотот

Се продава стан во Аеродром во близина на хотел Русија, со површина од 87 м2 на приземје со 2 двора.
Истиот е со убав распоред и располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, бања и гостински тоалет.
Станот поседува и подрум од 7 м2.

Цена: 80.000 еур

Шифра: ПС 8490

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН СО 2 ДВОРА ВО АЕРОДРОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Хотел Русија
 • Површина: 87 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 741 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.04.2017 11:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад