Prodavam plac vo Indzikovo     Скопје, Гази баба

45 eur   (0 eur/m2)

1028 m2 |  | Шифра #11879

Опис на имотот

Prodavam plac vo Indzikovo, odaleceno 700m od detsko selo. Placot e do pat ima dovod na voda i struja.

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Prodavam plac vo Indzikovo
  • Град: Скопје
  • Населба: Гази баба
  • Во близина на: 700m odalecen od Detsko selo
  • Површина: 1028 m2
  • Огласот е виден 938 пат/и
  • Огласот е објавен на 15.02.2018 11:00

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад