Издавам стан Електро факултет      Скопје, Карпош 1

130 eur/месец   (5 eur/m2)

28 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #11809

Опис на имотот

Се издава стан 28м2, во Карпош 1 во непосредна близина на Електро факулет.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Издавам стан Електро факултет
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 1
 • Во близина на: Електро факултет
 • Површина: 28 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 5 / 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 571 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.09.2017 00:00

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад