СЕ ПРОДАВА УНИКАТЕН СТАН - ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СКОПЈЕ      Скопје, Аеродром

1 eur   (0 eur/m2)

104 m2 | 4 соби, изграден 2014 год. | Шифра #010

Опис на имотот

Понуда која не смеете да ја пропуштите !!!!!
Инвеститор "Инвест Билдинг" продава прекрасен и единствен стан - деловен простор во Скопје во населба Аеродром, кај Воен Базен..
104 м2 станбена површина + 140 м2 уреден двор; 3 спални соби, 2 купатила..
Првокласна изградба, уникатна внатрешност..
Новоградба, невселуван со имотен лист..
Прекрасна термо и звучна изолација.
Храстов паркет 1 класа, италијански врати, сигурносна врата, италијански плочки во кујната и купатилата, алуминиумски прозорци и врати, санитарија "Roca"..
Контакт тел. 075/295-244; 02/5200-413

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: СЕ ПРОДАВА УНИКАТЕН СТАН - ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СКОПЈЕ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Воен Базен
 • Површина: 104 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2014
 • Кат: Приземје / 7
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 1872 пат/и
 • Огласот е објавен на 28.09.2017 09:11

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад