Ексклузивно стан во Н.Лисиче спроти зградата на ФФМ     Скопје, Аеродром

73,000 eur   (880 eur/m2)

83 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #11691

Опис на имотот

Се продава стан во Ново Лисиче на бул.АСНОМ спроти зградата на ФФМ на 9-ти кат (PENTHOUSE) со магичен поглед на околината и пошироко со два лифта на три стана. По ИЛ површина 83м2 (66м2+14м2+3м2 подрум) и остава од 2м2 како поклон.Цена 73000 eur.За подетални информации тел:076902195

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Ексклузивно стан во Н.Лисиче спроти зградата на ФФМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: ФФМ
 • Површина: 83 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 9 / 9
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 976 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.05.2017 21:00

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад