se prodava     Скопје, Населба лисиче

30,000 eur   (100 eur/m2)

300 m2 |  | Шифра #11677

Опис на имотот

Се продава #плац близу Бул.Србија 300м/2 на две улици, главна и споредна. Има можност за договор. Кликнете го линков и ќе ви ја покаже точната локација

https://www.google.mk/maps/@41.9741948,21.4641721,3a,60y,6.94h,72.67t/data=!3m6!1e1!3m4!1snMfgtGgp6AoBGejk1X3azw!2e0!7i13312!8i6656

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: se prodava
  • Град: Скопје
  • Населба: Населба лисиче
  • Во близина на: Bulevar Srbija
  • Површина: 300 m2
  • Огласот е виден 1457 пат/и
  • Огласот е објавен на 03.01.2018 20:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад