SE PRODAVA     Скопје, Кисела вода

750 eur   (9 eur/m2)

82 m2 | 5 соби, изграден 2007 год. | Шифра #11503

Опис на имотот

Се продава стан 82 квадратни метри со четири спални
Со орентација исток-југоисток на 4-ти кат
(плус подрум кој не спаѓа во оваа квадратура)
Станот е на две нивоа
На прво ниво има дневна со кујна, спална, купатило и тераса
На второ ниво има три спални и тоалет
750 евра метар квадратен со чист имотен лист

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: SE PRODAVA
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: dom za slepi
 • Површина: 82 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2007
 • Кат: 4 / 4
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 1276 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.05.2017 08:17

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад