ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ СО ПОГЛЕД НА ВОДНО     Скопје, Аеродром

1 eur   (0 eur/m2)

87 m2 | 3 соби, изграден 2015 год. | Шифра #004

Опис на имотот

Подигнете го квалитетот на вашето живеење !!
Прекрасни луксузни станови во срцето на Аеродром, до Капитол Мол...
Веднаш вселиви станови од различни типови
Останати квадратури:
48 м2 со 1 спална соба ..
49 м2 со 1 спална соба ..
51 м2 со 1 спална соба ..
105 м2 со 3 спални соби ..
Врвен квалитет за модерно домување со највисок степен на енергетска ефикасност..
Контакт тел. 075/295-244 Квалитет - Пром

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ СО ПОГЛЕД НА ВОДНО
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Капитол Мол
 • Површина: 87 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 2 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 2997 пат/и
 • Огласот е објавен на 03.07.2017 09:49

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад