ПРЕКРАСНИ НОВИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ КАЈ КАПИТОЛ     Скопје, Аеродром

1 eur   (0 eur/m2)

48 m2 | 2 соби, изграден 2015 год. | Шифра #002

Опис на имотот

Направете чекор напред во вашиот живот !!!
Подигнете го квалитетот на вашето живеење !!!
Прекрасни луксузни станови во срцето на Аеродром, до Капитол Мол...
Веднаш вселиви станови од различни типови Останати квадратури:
47 м2 со 1 спална соба..
48 м2 со 1 спална соба..
49 м2 со 1 спална соба.. ПРОДАДЕН
51 м2 со 1 спална соба.. ПРОДАДЕН
Врвен квалитет за модерно домување со највисок степен на енергетска ефикасност...
Контакт тел. 075/295-244; 02/5200-413 Квалитет - Пром

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: ПРЕКРАСНИ НОВИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ КАЈ КАПИТОЛ
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Капитол Мол
 • Површина: 48 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 2 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 5196 пат/и
 • Огласот е објавен на 28.09.2017 09:09

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад