Кисела Вода, Чешма, издавам дел од куќа, наместен со посебен влез     Скопје, Кисела вода

110 eur/месец   (4 eur/m2)

30 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #10590

Опис на имотот

Кисела Вода, Чешма, издавам дел од куќа, наместен, спална соба, дневен престој, купатило, кујна, со посебен влез, дворно место, во мирно маало, а сепак блиску до центарот на градот, за двајца за подолг временски период.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Кисела Вода, Чешма, издавам дел од куќа, наместен со посебен влез
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: Чешма
 • Површина: 30 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 464 пат/и
 • Огласот е објавен на 25.08.2017 12:36

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад