ВИЛА     Скопје, Карпош 4

200 eur/месец   (4 eur/m2)

55 m2 | 2 соби, изграден 2008 год. | Шифра #9319

Опис на имотот

AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 4 .... 200 EVRA ... SIFRA ... 9319 ...KONTAKT ... 075373299

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: ВИЛА
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 4
 • Во близина на:
 • Површина: 55 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2008
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 440 пат/и
 • Огласот е објавен на 01.09.2017 15:20

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад