Zagrebska 41a     Скопје, Козле

1 eur/месец   (1 eur/m2)

1 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #10402

Опис на имотот

Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија ... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните услови за одмор на мирна и безбедна локација, по најповолни цени. Вашиот престој ќе го збогатат и уникатните уметнички дела кои допринесуваат за прекрасната атмосфера во еднокреветните, двокреветните и трикреветните соби.

Сите соби се опремени со:
Кабелска телевизија и ТВ уред;
Клима уред;
WiFi интернет;

Ноќевање-соба за едно лице ------ 1000 ден. 17 е.
Ноќевање-соба за две лица -------- 1200 ден. 20 е
Ноќевање-соба за три лица --------- 1800 ден. 30 е.
Ноќевање-соба за черири лица ---- 2400 ден 40 е.
Слободен паркинг.

Информации и резервации:
тел: +389 71 816 518
пошта: arsnokevaliste@gmail.com

Такси служба ГЛОБАЛ 070 515 180

Најблиски Амбасади: Австрија 300 м; Р.Чешка (конзулат) 400 м; Германија 700 м; Р.Србија 600 м; Р.Хрватска 1,5 км; Бугарија 1,5 км; Р.Грција (конзулат) 1,5 км ; Кина 2 км; САД 2,5 км;

Адреса:
Ул. Загребска бр. 41-а
1000 Скопје
Р. Македонија
Во близина на црквата Св.Јован Крстител и Детската болница "КОЗЛЕ".

http://www.facebook.com/ars.nokevaliste

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Zagrebska 41a
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на:
 • Површина: 1 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 579 пат/и
 • Огласот е објавен на 20.11.2017 16:30

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад